Nasz zespół

Zobacz kogo spotkasz w naszej szkole!

Janek

Programista

Zacząłem jako kursant w Javalogy. To tutaj zarazili mnie miłością do programowania. Teraz jestem po drugiej stronie – pracuję w Javalogy jako mentor.

Ania

HR

Rekrutacja to ważny proces tworzenia naszego zespołu na kolejny semestr. Już na samym początku szukamy osób, które mają predyspozycje do zostania świetnymi programistami.

Andrzej

Mentor

Od kilku lat pomagam uczniom w ich rozwoju zawodowym. Staram się przekazać jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie. Moi uczniowie potrafią mnie w wielu sytuacjach pozytywnie zaskoczyć.

Magda

Mentor

Jako dziewczyna programista nie miałam łatwych początków, ale cieszę się, że się nie poddałam. Jestem tutaj aby pokazać wszystkim dziewczynym, że IT jest nietylko dla facetów.

Michał

Współzałożyciel

Wiedzieliśmy, że na rynku istnieje duża potrzeba programistów, ale nie przypuszczaliśmy, że będziemy tak ważnym ogniwem łączącym kandydatów i pracodawców.

Julia

Programistka

Za niedługo będę kończyła naukę w JAVAlogy. Z jednej strony bardzo się cieszę, że będę mogła zająć się programowaniem w jakiejś firmie, z drugiej na pewno będę tęsknić za tymi ludźmi i atmosferą.

Przewiń do góry